Laser i Druk

grawerujemy wszystko na wszystkim

logo lid

O nas

Laser i Druk to młoda, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się firma 스펙터 다운로드. Siedziba znajduje się w Koszalinie, ale wszystkie produkty jesteśmy w stanie wysłać do każdego miejsca w Polsce. Wciąż podejmujemy nowe wyzwania i rozwijamy działalność na kolejnych polach 다운로드. Obecnie doskonalimy się w tworzeniu statuetek i pucharów, każdej z nich nadajemy indywidualny charakter, bo lubimy kreować niepowtarzalność 다운로드.

pexels-photo
8785432136_2f72554293_b

Nasz zespół

Zespół składa się z najlepszych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży 올해의 주문 다운로드. Pomysłodawcami odpowiedzialnymi zarówno za pierwowzór jak i całą kolekcję są dwaj kreatywni graficy. Montaż i wszelkie kwestie techniczne kontrolowane są trzecią osobę 죠죠 4부 다운로드. Cała załoga jest niezwykle zgrana i zaangażowana w pracę, dlatego Laser i Druk tak prężnie się rozwija 60초 게임 다운로드.

Nasza technologia

Oferujemy usługi cięcia oraz grawerowania laserem na materiałach własnych lub powierzonych przez klienta 다운로드. Posiadamy nowoczesny laser do grawerowania Speedy 300 firmy TROTEC z dodatkowym wyposażeniem w przystawkę obrotową 다운로드. Cięcie laserem jest szybsze niż ploterem i znacznie bardziej precyzyjne niż cięcie wykrawarką. Wykonanie znakowania tą technologią sprawia, że zdobiony artykuł jest na najwyższym poziomie estetycznym

machine-585262

Cięcie laserem

To najbardziej efektowny i nowoczesny sposób cięcia różnego rodzaju materiałów 다운로드. W tym procesie wykorzystywane jest skupienie dużej porcji energii w małym polu oraz spójność wiązki światła w przestrzeni. Zazwyczaj dokonuje się cięcia na trzy sposoby: przez wypalanie, sublimacje i topienie materiału 포켓몬스터 옐로우버전 다운로드. Cały proces jest niezwykle szybki oraz precyzyjny, cięcie laserem daje możliwość dopracowania nawet najdrobniejszych detali. Końcowy produkt nie wymaga już dalszej obróbki, wszystkie jego krawędzie są wyrównane oraz czyste!

Grawerowanie laserem

W tym procesie także wykorzystuje się wysokie natężenie promieniowania skupione na niewielkim fragmencie tworzywa. Wiązka światła usuwa niewielką warstwę tego materiału, w skutek czego powstaje niezwykle trwały oraz estetyczny obraz. Podobnie jak w przypadku laserowego cięcia technika ta jest bardzo precyzyjna, nie powoduje żadnych odkształceń czy zarysowań na grawerowanym produkcie lub materiale.

Masz jakieś pytaniaŚmiało!